LastLegion

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-04-29 14:42:04

Mechanik
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-29
Liczba postów: 2
Windows 8.1Chrome 42.0.2311.90

Podanie - Mechanik

1. Mechanik.
2. 21.
3. Całe życie grałem craftem, teraz prawdopodobnie nastawie się na support - bishop / prophet, ale wszystko jeszcze do przemyślenia. 
4. W L2 zacząłem grac od kroniki c2/c3 na serwerze BnB. Później przewinąłem się jeszcze przez kilka serwerów, Dragon Network, Raid Fight - na tym spędziłem większość czasu w klanie NoMercy, później była bodajże fuzja z klanem Ancients. Ostatnio pogrywałem jeszcze na serwerze L2 Tales, lecz nie pamiętam nazwy klanu.     
5. Z moim online bywało by rożnie, myślę że spotkać mnie będzie można o każdej porze, zależy od dnia, będę mógł pozwolić sobie na około 4 godziny gry dziennie. 
6. CP tak jak pisaliście dla mnie odpada, ale to oczywiście nie skreśla wspólnej gry z klanem, wspólne wypady na rb itp., jeśli będą ludzie chętni do wspólnego expa, jestem jak najbardziej na tak, jeśli nie będzie, to gra solo również nie jest mi obca.
7. Tak, posiadam.
8. Witam wszystkich, mam na imię Krzysiek, lat 21. Pracuje, lecz w rożnych godzinach, i tak jak zaznaczyłem wyżej będzie mnie można spotkać o każdej porze dnia. Interesuje się muzyka, sportem, literaturą, pochodzę ze Śląska, dokładnie z Jastrzębia-Zdroju.

Ostatnio edytowany przez Mechanik (2015-04-29 14:42:19)

Offline

#2 2015-04-29 15:42:30

StaryWyga
Administrator
Dołączył: 2015-04-27
Liczba postów: 45
AndroidChrome 42.0.2311.108

Odp: Podanie - Mechanik

Super podanie! Przyjety. Dam prawa do forum jak wroce z pracy po 22 [dblpt])

Wiadomość dodana po 5 h 57 min 51 s:
prawa dodane! [dblpt]) Zapraszam na ts.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
futurecitystories - rkkkosciremik - role-play-discord-polska - forumklasy5b - koburgia