LastLegion

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-05-16 09:59:05

Este
Użytkownik
Dołączył: 2015-05-16
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 37.0

APP - ESTE

1. Twój nick:
Este

2. Wiek:
24

3. Klasa postaci:
Zależy jak leży. Zawsze i wszędzie Arcana Lord(!). Zawsze i wszędzie na sub Cardinal. Opcjonalnie Eva's Saint.
Nie gram assist! Assist! łucznikami, nie gram deskami. Bezmózgimi Tankami i - celuj w plecy - daggerami.

4. Doświadczenie(poprzednie serwery i klany):
Doświadczenie wygląda tak, że grałem na wszystkich kronikach, wszystkimi klasami. Stażu w latach nie podaję, nigdy nie przegrałem dłużej niż 4 miesiące. Pozwolę sobie wyśmiać kogoś kto zadeklaruje się, że gra ponad 5 lat, a nie wie jak do 4s się dostać.

5. Twój online:
To wszystko zależy od godzin, które muszę spędzić w pracy. Czasami przegram cały dzień, a czasami się nie zaloguję.

6. Współpraca czy solo?
Zarówno solo jak i do współpracy. To wszystko zależy czy znajdę kogoś odpowiedniego do tego, aby się z nim czymkolwiek podzielić.
Cenię sobie dobrą farmę + utrzymywanie spot'a od niechcianych chamów, co się flagują. L2 to jedna wielka farma, nie oszukujmy się.

7. Posiadasz ts3 i mikrofon?
Tak

8. Czy przeczytałeś/aś regulamin?
Szczerze to nie. Ale znając życie, to chodzi głównie o "CL ma racje, potem CL ma tylko racje, no i współpraca + kultura".

9. Coś od siebie:
Z zawodu matematyk. Z zamiłowania skrypter. Z przekonania muzyk.
Ponadto frustrat, egoista i osoba impulsywna. Jak już mam coś zrobić, to robię to najlepiej jak umiem, wkładając w to przysłowiowy kawałek siebie, oczekuję bardzo dobrych rezultatów.
Nie lubię przegrywać, a "fun" z gry pozyskuje wtedy kiedy wygrywam.
Na TS jak mnie ktoś denerwuje, to leci Mute.
Nie odzywam się zbyt często, chyba, że jest to niezbędne.
Nie jestem wstanie zrozumieć gracza, który po usłyszeniu "nie flagujemy się", zrobi to.
Jedyną rzeczą, która jest wstanie podnieść mi adrenalinę w L2 to Kraft broni z recki 60%, na którą matsy naku***łem pół dnia.
Nie popieram polskich polityków, odmieńców i muzułmanów.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forumdopisaniasesji - bequick - velheim - role-play-discord-polska - koburgia