LastLegion

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-05-21 19:40:25

Kr0mek
Użytkownik
Skąd: Polska ,Szczytno
Dołączył: 2015-05-21
Liczba postów: 1
Windows XPFirefox 38.0

Podanko - Kr0mek

1) Nick: Kr0mek
2) Wiek: 27
3) Klasa Postaci: Najwięcej grałem Paladynem/Prophetem/Spellhowlerem
4) Doświadczenie: Moją przygodę zacząłem chyba od c3 (okazjonalnie pykając u sąsiada). Sam gram od bodajże interlude, jeżeli chodzi o serwery to grałem na Gravelandzie (Pohenix Knights jako PP)/Dex-ie (MoonFlower jako PP)/Toxicu (Immortal Heroes jako Pal)/Starym (Order of Crimson jako Pal i SH) i nowym Raid Fightcie (solo jako Pal) /kilku privach (których nazw już nie pamiętam [dblpt]D)/troszeczkę na offie w GoD jako PP ale jakoś mi nie "podejszło" [dblpt]P Szczerze nie powiem jakobym znał wszystkie niuanse gry jak i lokacje ale nie zasypuje clan czatu pytaniami (jestem na "ty" z wujkiem google)
5) Online: 6-8 godzin w tygodniu w weekendy ile się da [dblpt])
6) Współpraca czy solo ?: Zawsze staram się grać z party bo:
*jest ciekawiej
*bezpieczniej
*każdy robi to co do niego należy
*chyba każdemu wspólne odnoszenie sukcesów przynosi frajdę
*Halooo... Lineage 2 jest grą grupową [dblpt])
*Nie "lubiem" CP i boxów
*Z tego co pamiętam stare L2 było dość trudne solo
*szkoda mi kasy na drugie konto
7) Posiadasz Ts3 i mikrofon ?: Tak nawet preferuję (ts3/skype/mumble/vent/raidcall/ i co tam jeszcze nie wynaleźli [dblpt]P)
8) Czy przeczytałeś/aś regulamin ?: Oczywiście
9) Coś od siebie : Witam, jestem Łukasz i mieszkam w Szczytnie na mazurach, z wykształcenia gastronom, lubię L2 od kiedy je zobaczyłem przez te kilka lat próbowałem innych topowych mmo ale żadne nie przyciągnęło mnie na dłużej. Moje zainteresowania D&D, Warhammer 40,000 (gry, książki, Fanfiction, komiksy głównie obcy i predator) manga i anime. Bardzo chciałbym zobaczyć L2 w czasach jego "świetności" może nie mam jakiegoś wielkiego dorobku w doświadczeniu (preferuję PvE i pomoc innym ale nie omijam PvP jeśli trzeba) także przyjmując mnie zyskacie oddanego i pomocnego gracza. To z grubsza chyba wszystko...

       Pozdrawiam [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
patrycjuszbukowski - bequick - futurecitystories - forumklasy5b - forumdopisaniasesji