LastLegion

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-07-02 22:12:59

JONU
Użytkownik
Dołączył: 2015-07-02
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 43.0.2357.130

Podanie - Jonu

1. Jonu   
2. 21
3. często i gęsto gram supportem sws/bd/wc/ee/se ostatnio sporo ogrywałem kociaka czy tk, w chwili obecnej waham się czy grać bd czy wc^^
4. W l2 gram tak na oko od 2006, lecz to była taka gra jak na 12-latka wypadała^^. prawdziwe przygody z gierka zacząłem tak mniej więcej w 2010 na serwie graveland
5. zależy od pracy^^ robię na 2 zmiany od 6 do 14 lub od 14 do 22,  a gdy mam wolne i nigdzie nie jestem umówiony to full no-life
6. Z faktu gry supportem to oczywiste ze preferuje współpracę, a zwłaszcza pvp(co jest sednem tej gry^^)
7. tak i tak(jak mnie nie ma na ts, to jestem poza domem^^)
8. tak
9. Mam na imię Karol, mieszkam w Szczecinku (nie to nie jest koło Szczecina, tylko po drugiej stronie województwa). Z zawodu jestem operatorem centrum gnącego, a z wykształcenia serwisantem sieci telekomunikacyjnych. Interesuje mnie literatura fantastyczna, lubię oglądać anime, a gdy jest ładna pogoda to chodzę postrzelać z łuku^^.

Jeśli czegoś zapomniałem podać lub są jakieś pytania, a ja na nie daje znaków życia proszę o kontakt na mail jonukarol@gmail.com

Pozdrawiam
Karol  (Jonu^^)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bequick - forumklasy5b - velheim - forumdopisaniasesji - role-play-discord-polska