LastLegion

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-09-18 18:55:05

Vito
Użytkownik
Skąd: Belgia
Dołączył: 2015-09-18
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 40.0

Vito - Podanie

1. Twój nick: Vito (o ile będzie dostępny na EU)
2. Wiek: 25
3. Klasa postaci: Na start chciałbym zrobić EE & Spoil. Jako main myślę nad DA.
4. Doświadczenie(poprzednie serwery i klany): Gram od C4, sprawdziłem naprawdę masę różnych serwerów (PVP, OFF, 4FUN itd.) Najdłużej grałem na LineZeus (wtedy była kronika C5). Nazwy klanów nie pamiętam, było to bardzo dawno temu...
5. Twój online: Bywa róznie ale w miarę stabilnie (Poniedziałki - Piątki ---> od plus/minus 16&17 do 24 (zdążają się wyjątki jeżeli np. mam wolne od pracy to jestem cały czas gdy tylko mogę [dblpt]) Soboty - Niedziele ---> tutaj rosyjska ruletka (czasem jestem całe dnie, a czasami tylko na pare godzin, zawsze informacje bym dawał na bieżąco o moim wolnym czasie na grę)
6. Współpraca czy solo?: Współpraca, zdecydowanie...
7. Posiadasz ts3 i mikrofon?: Oczywiście, Mic + TS = NP
8. Czy przeczytałeś/aś regulamin?: Tak, znam zasady oraz konsekwencje w przypadku niedostosowania się do regulaminu.
9. Coś od siebie: Gram dla rozrywki, bardzo lubię wspólne pogadanki np. na TS na jaki kol wiek temat (nie musi być związany z grami itp.)
Nie stawiam gry nad przyjaciółmi / znajomymi, ale to nie oznacza ze nie potrafię sie zaangażować np. w sprawy klanu itd.
Co by tu jeszcze napisać, mieszkam w Belgii (od 2011 tak dla ścisłości), a do polski witam może jakieś 2-3 razy do roku (albo i wcale [dblpt]p)
Jestem pasywnym graczem, nie lubię tzw. wyścigu szczurów, chcieć osiągnięcia swego celu bez względu na niosące to za sobą konsekwencje.
Mam na imię Kamil, chętnie poznaje nowych ludzi (czy to na TS czy w realu) potrafię się dostosować do każdej sytuacji (jeżeli chodzi o grę oczywiście [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Vito (2015-09-18 18:57:31)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
role-play-discord-polska - futurecitystories - lastcigan - bequick - forumdopisaniasesji