LastLegion

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-10-23 09:10:50

TadeuszHUK
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-23
Liczba postów: 1
Windows 8.1Opera 32.0.1948.69

Podanie TadekHuk

1. Twój nick -TadeuszHuk
2. Wiek  23
3. Klasa postaci Spoil or Craft
4. Doświadczenie(poprzednie serwery i klany) doswiadczenie od c3 po interluda bardzo duze ,przegrane lata milo wspominane ;p
servery l2paradise /abyss/ celesy i inne , na abyssie spedzilem najwiecej swojego czasu wiec byly tam TheAnarchy, ShadowsHunters , i dosc dlugo w brazylijskim klanie `blackWindowS
5. Twój online / jestem osoba pracujaca w systemie od 6 do 15 , czasami mam nadgodziny ale to jedna lub dwie godziny , tak wiec mozna powiedziec +4h w tygodniu
6. Współpraca czy solo? Solo jest nudne a wspolpraca zalezy od zaaganzowania teamu , kiedys na l2 existance to byla pierwsza lub druga odslona servera to bylo zaraz po tym jak fbi zajelo paradisce , mielismy grupe `randomow` to byly rate x3 mielismy klan i moze 15 osob gralo , zajelo nam pierwsze 2 tygodnie zrzuta na itemy dla magow i tyranta ale za to mielsmy 2 kox party , support to w ng smigal tylko kase na shoty i soe zostawial , tak wiec moje zdanie to wspolpraca ponad wszystko
7. Posiadasz ts3 i mikrofon? tak , tylko tak
8. Czy przeczytałeś/aś regulamin? tak
9. Coś od siebie.

No ja moge powiedziec ze dopiero co wrocilem po dlugiej przerwie do l2 , h5  mnie zagielo trudno jest grac w ta gre jesli twoja wiedza konczy sie gdzies na srodku interlude a grasz w ludzmi co uczyli sie grac od h5 i w pol roku maja wiecej doswiadczenia niz czlowiek ktory zaczynal o poczatku kronik , oni tam nawet assistow nie potrafia zgarniac ale po co im to jesli sk `mowa tu o serverach x20 , potrafi wyciac 2pt solo ,

Zawsze staralem sie byc wiernym klanowiczem , ktroy jak slyszy haslo skladka to wyrzuca co do ostaniej adeny tak wiec im wiecej wkladasz do klanu tym bardziej nie chcesz od niego odchodzic , zawsze w l2 podobaly mi sie rozmowy na ts o wszystkim i niczym  bo im dluzej rozmawiasz z ludzmi tym sie przywiazujesz i latwiej sie wspolpracuje , czesto czytam jakies wypowidzi ze klany nie chca 13latkow w klanach ale czasami 25latek ktory najwiecej cisnie po malolacie a sam robi emo quieta albo okrada klan z itemow , tak wiec czekamy tylko na oficialne info i jazda , mysle ze moje podanie zostanie rozpaczone pozytywnie [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
patrycjuszbukowski - bequick - koburgia - lastcigan - rkkkosciremik